Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky KP jednotlivců žactva 2016

6. 6. 2016

Do sekce výsledků byl přidán odkaz na víkendové výsledky mladšího žactva, které se konalo ve Svitavách.
Bylo pěkné vedro a sluníčko pálilo a na některých výkonech se to možná i trochu podepsalo.

Z naší skupiny se zúčastnili Martin Kvapil a Kuba Řehounek.

Martin zahájil slunný den třetím místem v běhu na 60m překážek. Čas 10,78s je jeho osobním rekordem. Na dálce oba kluci bojovali spíše s rozběhem než se soupeři a tak Martin nepostoupil s výkonem 390cm do finále. Vynahradil si to později v běhu na 300m další bronzovou medailí. Bohužel ale běžel ve slabém druhém běhu a celkově skončil třetí s časem 46,35s. Běžet v prvním běhu, mohl by zabojovat o druhé místo. Na závěr si Martin na krk pověsil ještě i stříbrnou medaili za štafetu 4x60m, kterou běžel s klukama ze Světlé nad Sázavou.

Kuba den začal chvíli po Martinovi během na 60m. Časem 8,64s se dostal do finále, které bylo neuvěřitelně vyrovnané. Čas měli všichni finalisté kvůli větru horší, ale tři z nich se vešli do stejné setiny 8,80s. Bohužel zrovna Kubovi asi trochu hůř vlál dres a tak skončil na pátém místě nejtěsnějším rozdílem. V dálce se Kuba dostal do finále, ale bohužel snad žádný pokus nebyl z prkna a tak s výkonem 416cm skončil na šestém místě. Nejblíže medaili (alespoň umístěním) byl Kuba v běhu na 150m. S časem 21,20s skončil na čtvrtém místě.

Trenéři ještě zkontrolovali okolní bruslařské a cyklistické trasy a opět v krásném areálu ve Svitavách pár metrů asfaltu procházejícího pěknou přírodou přibylo. K tomu opět moc dobrá pizza v restauraci s výhledem na celý stadion. Takže velké lákadlo na zářijové finále mladších žáků i přípravek nejen pro závodníky, ale i pro rodiče a další doprovod.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář