Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 3. kola mladšího žactva

12. 6. 2014

Za tropického počasí se uskutečnilo třetí kolo krajského přeboru mladších žáků a žákyň. Na účasti se počasí podepsalo a tak mladším žákům stačil počet deseti startujících k tomu, aby zvítězili. Respektive dvanácti, když místo treninku Martin s Maxem běželi béčkovou štafetu 4x300m, která skončila na třetím místě, získala 8 bodů, a tedy důležité body pro vítězství o šest bodů! Takže klukům velký dík, že se narychlo do závodů zapojili.

Jinak se opět dařilo Lukášovi, který skončil druhý na 60m (čas 8,56s) a 150m (čas 21,02s). K tomu přidal ještě páté místo v běhu na 60m překážek s časem 11,74s.
Velká pochvala patří i Honzíkovi a jeho mamce, protože stihli od doktora přijet tak, aby mohl Honzík běžet 800m. I přes málo času na rozcvičení doběhl na pátém místě v čase 2:43,29. I těchto 6 bodů ve výsledku rozhodlo o prvním místě týmu. Na závěr Honzík běžel již zmíněnou štafetu s klukama z přípravky.

Poslední, kdo si včera z naší skupiny přišel zazávodit, byla Linda. Ta opět začala skokem do dálky, kde jí ale body tentokrát o kousíček unikly. Skočila 381cm a od bodu byla pouhých 7cm. Potom Linda běžela 800m, kde skončila na čtvrtém místě s časem 2:43,88. Linda si na závěr s holkama také zaběhla štafetu 4x300m a kolík do cíle donesly na třetím místě. Tedy také dva body pro každou zúčastněnou.
Děvčata jako tým skončily těsně druhé a stejné umístění drží i po třech kolech.

Poslední kolo se koná 3. září, tak se tam snad opět minimálně v tomto složení sejdeme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář