Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2. kola mladšího žactva

30. 5. 2014

Ve středu v Chrudimi proběhlo druhé kolo mladšího žactva. Odkaz na kompletní výsledky prvního i druhého kola najdete v sekci Výsledky.
Děvčata i chlapci skončili na druhém místě, takže si dále potvrdili své pozice, které zaručují postup na krajské finále.
Z naší skupiny se kvůli školním aktivitám zúčastnilo méně závodníků a tak jim patří dík už jenom za účast.
V žácích jsme měli pouze Lukáše, který opět skončil druhý v běhu na 60m s časem 8,4s. Lukáš potom běžel ještě 60m překážek, kde obsadil dělené sedmé a osmé místo za čas 11,5s.
Děvčata zastupovala opět Nela s Lindou. Nela skočila do dálky 371cm, což ale v opět nabité konkurenci na body nestačilo. Linda skočila 398cm a bylo z toho desáté místo a tedy jeden bod pro družstvo.
Potom Nela běžela 300m a s časem 51,7s skončila na děleném devátém místě, takže 1,5 bodu. Linda běžela opět 800m a skončila zase čtvrtá s časem 2:44,8. Takže dalších 7 bodů.
Nela i Linda se zapojili také do štafet 4x60m, kdy už začalo dost pršet, ale i tak byla béčková štafeta rychlejší než některé štafety z prvního áčkového běhu. Nakonec tedy čtvrté místo a pro každou závodnici 1,75 bodu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář