Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkendové výsledky (st. a ml. žáci)

8. 6. 2015

A ještě výsledky z víkendu 6. a 7. červen.

V sobotu na domácím stadionu proběhl gigant dorostu a juniorů. Věkem tam nikoho nemáme, ale Jan Vítek si zaběhl 800m, protože v neděli nemohl do Svitav. Skončil třetí ze třech závodníků, ale kluci závodící i v první lize dospělých ho vytáhli na čas 2:28,84. Vzhledem k tomu, že naši nejlepší dorostenci hostují za AC, aby měl kraj jedno opravdu silné družstvo, tak Honzíkových 8 bodů znamenalo celou polovinu všech našich bodů :)

V neděli se ve Svitavách konaly krajské přebory jednotlivců mladšího a staršího žactva. Ve starším žactvu se objevila pouze Linda Dušková, která v běhu na 800m s časem 2:39,17 doběhla na třetím místě.
V mladších žácích se předvedl i Martin Kvapil (věkem stále člen přípravek). Ve skoku dalekém to vypadalo dobře, ale nakonec tři přešlapy. Hlavní ale byl běh na 60m překážek, kde Martin skončil celkově třetí s časem 11,44s.
Dálku šel i Kuba Řehounek, dostal se do finále a skončil na šestém místě s výkonem 404cm. Kuba byl šestý i ve finále v závodě na 60m. V rozběhu běžel čas 9,06s, ale ve finále čas nevíme, protože pořadatele zradila technika.
Ve finále na 60m běžel ještě Marek Řihák. V rozběhu mu byl naměřen čas 8,80s. Ve finále čas bohužel také nevíme, ale alespoň čtvrté místo zaznamenáno bylo. Marek potom běžel ještě 150m, kde skončil s časem 22,32s na devátém místě.
Všichni tři kluci potom běželi ještě závěrečnou štafetu 4x60m. V cíli byli třetí ze čtyř štafet, ale díky dramatickému vylučování štafet Svitav a Chrudimi, se posunuli dokonce na druhé místo.

Kuba už závodil na závodech, kde musel být registrovaný (halové krajské přebory a nebo závody staršího žactva a dalších starších kategorií), takže je u něho možné dohledat starší výsledky. Je na zvážení třeba u Martina a Marka, zda už také nezaregistrovat, aby se daly později lépe dohledat jejich historické výkony, a aby jejich výkony vstupovaly do statistik nejlepších krajských výkonů. Kdyžtak probereme na treninku...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář