Jdi na obsah Jdi na menu
 


Termíny závodů

4. 4. 2013

V sekci závodů jsem dal termíny pro kategorie přípravek a mladšího žactva. Kdo je narozen v roce 2001 a nebo starší, patří do kategorie ml. žactva. Mladší jsou potom v kategorii přípravky, ve které dosud závodili z naší skupiny všichni.

Takže se každého týkají jen některé z vypsaných závodů! Pozor na to. Své závody by každý měl mít napsané na plastové kartičce, kterou dostal nebo dostane na treninku.

Vedoucí držstev přípravek zůstane Radka a pomáhat jí bude Iva. Já si vzal mladší žáky, když už nám některé hvězdičky dorostly :)

Přípravky mají všechna kola zase pouze v Pardubicích. Pouze finále nebo krajské přebory, kam ale pojedou jen ti nejlepší, jsou ve Vysokém Mýtě.

Mladší žáci a žákyně už mají závody i v Chrudimi a Slatiňanech. Finále a krajské přebory dokonce až ve Svitavách.

 

Přípravky se pořád mohou chystat na oblíbený čtyřboj zakončený během na 600m. Jen na krajských přeborech se závodí v individuálních disciplínách.

Mladší žáci si už musí na závodech družstev vybírat disciplíny a bude navíc i štafeta. Takže na jarních trenincích mohou někteří očekávat treninky skoku do výšky, vrhu koulí, běhu přes překážky a nácvik předávání štafetového kolíku za běhu.

Já už se teda těším :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář