Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slunce, treninky, výsledky a jahody

20. 6. 2013

Mezi sběrem jahod, prací a trenováním jsem si udělal čas a do sekce výsledků dal výsledky 3. kola mladšího žactva z 12.6.. Také tam naleznete výsledky z Vysokého Mýta z 15.6., kde se konaly krajské přebory jednotlivců přípravek.

Před hodnocením výsledků ještě upozorňuji, že treninky se konají i v posledním červnovém týdnu. Včera na trenink přišly jen Linda s Luckou a raději šly domů (byl jim nabídnut trenink překážek a závod v hodu míčkem). Příští týden už snad bude počasí mírnější a bude čas si na posledních trenincích něco zahrát.

No a z výsledků nejdříve holky. Katrin vyhrála svůj rozběh na 60m v čase 8,91s, což jí stačilo bohatě na finále A. V něm doběhla třetí v čase dokonce 8,82s, což bylo jen setinku vteřiny za druhým místem. Takže Katrin tímto výkonem přispěla týmu osmi body. Katrin si skočila ještě do dálky, kde předvedla 357cm a byla dvacátá.

Linda zase běžela 800m a opět slušně. Časem 2:52,57 obsadila šesté místo a získala tak pět bodů týmu. Třeba se někdy dočkáme souboje Lindy s trenerkou Ivou, která 800m také občas běží, ale její čas tu psát nebudeme. (dá se ale dohledat) V dálce byla Linda patnáctá za 365cm, ale holt dálka dívek je letos dost silně obsazena.

Třetí z našich děvčat Kristýna šla skok daleký, kde jí bylo naměřeno nejvíce 247cm. V míčku dokázala Kristýna hodit do vzdálenosti 19,25m.

LInda s Katrin byly členky naší B štafety 4x300m a jejich štafeta nakonec skončila těsně čtvrtá. Ve štafetě C se představila ještě Kristýna a i tato naše třetí štafeta získala ještě tři body.

V běhu na 60m postoupil i Lukáš do finále A a to časem 9,00s. Ve finále se zlepšil na 8,99 a to stačilo na páté místo a tedy šest bodů pro tým. Dálka se Lukášovi tentokrát moc nedařila, ale i tak výkon 350cm stačil na jeden bod za desáté místo. Lukáš běžel ještě v B štafetě, která skončila o pár desetinek na třetím místě.

Kluci skončili celkově druzí a finále už mají i přes výsledky čtvrtého kola jisté. Děvčata opět třetí, ale i to jim na finále zatím pořád stačí.

 

No a z Mýta si vezeme opět medajli. Vloni měl bronz z běhu na 60m Lukáš a letos je to dokonce zlato. V míčku hodil Matěj 44,22m a více jak o metr byl první!!!

O jedinou desetinu vteřiny skončil čtvrtý Martin Kvapil v běhu na 600m. Jeho výkony byl 2:02,8. Martin bude v této kategorii ještě dva roky, takže se příště už dají očekávat medajle.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář