Jdi na obsah Jdi na menu
 


První kolo ml. žactva 2016

12. 5. 2016

V sekci výsledků najdete odkaz na výsledky ze včerejšího prvního kola mladšího žactva.

Děvčata mají přednost a z naší skupiny se závodů zúčastnila jen Anička Dostálová. I přes krátkou nemoc, aby vyzkoušela nové tretry :) Nejdříve Anička skončila 4. ve svém rozběhu v běhu na 60m s časem 10,37s. Potom si skočila do dálky, kde bylo neuvěřitelných 50 závodnic. Také ta soutěž tak vypadala a při dlouhém čekání a velkém neklidu kolem rozběhu dala Anička nakonec 322cm. Na závěr Anička získala body v béčkové štafetě na 4x300m, kde pěkně běžela druhý úsek.

Žákyně skončily celkově třetí, což jim zatím zaručuje účast na zářijovém finále.

Na stejném třetím místě skončili i kluci, kteří ale mají ne až tak daleko za sebou čtvrtý tým AC, takže bude potřeba si třetí místo hlídat.

Nejvíce bodů pro tým získal Kuba Řehounek, pro kterého byl včerejšek plný osobních rekordů. Nejdříve si Kuba v rozběhu na 60m zaběhl osobák v čase 8,65s. Ve finále to byl čas 8,70s a celkové druhé místo. Další osobák Kuba přidal v dálce, kde vyhrál výkonem 445cm.
Druhým nejlépe bodujícím členem celého týmu byl Martin Kvapil. Ten sice zaváhal po startu na 60m překážek, ale i tak dokázal doběhnout na druhém místě v čase 11,18s, což je také Martinův osobní rekord. Další body Martin přidal na dálce za druhé místo a výkon 420cm.
Na závěr oba kluci šli spolu s Dannym Bičíkem a Kubou Steinvaldem odskočivším si z tréninku štafetu 4x300m se kterou získali 8 bodů za třetí místo. A byli naší nejlepší štafetou.
Z tréninku si musel odskočit i Tomáš Krupař, který se zapojil do béčkové štafety, která také získala body a to za šesté místo.
Již zmíněný Danny šel také dvě individuální disciplíny. V dálce skočil 327cm a ve druhém běhu na 150m skončil Danny čtvrtý s časem 25,1s.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář