Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konec školního roku, prázdniny

11. 6. 2015

Tímto bych chtěl poděkovat všem, co se v letošní probíhající sezoně zúčastnili některých závodů. Předvedené výkony nás svou kvalitou často i překvapily a určitě mohu napsat, že nás nikdo na závodech nezklamal.
Hrál jsem si s myšlenkou zde vypsat svěřence, kteří chodí na treninky, ale nebyli na žádných závodech. Raději to necháme pouze k zamyšlení a obecně, že se chceme jako treneři věnovat hlavně závodícím atletům. A to platí jak pro ty nejlepší, tak klidně i pro ty, kteří by končili každý závod na posledním místě. Hlavně ať vás baví trenink i závod.


Sezóna bude po prázdninách pokračovat a závody začnou hned začátkem září, tak může diskuze pod tímto článkem posloužit k domluvení treninků. Můžete mezi sebou domluvit nějaký termín nebo tu my v sprnu nějaký navrhneme. Radka a další trenerky v rámci letního příměstského táboru jistě také některé disciplíny vyzkouší.
Starší atleti by si po odpočinkovém červenci měli dopřát kvalitní treninky určitě už i v sprnu, tak si nám stačí o trenink napsat nebo na nějaký domluvený přijít.

Všem bez rozdílů absolvovaných závodů přejeme hezké prázdniny a v září se snad sejdeme v podobném počtu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář